• 100₺ ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo!

  Hakkımızda

     BU SEKTÖRDE ÖNCÜ BİR FİRMA OLARAK;

  • EŞARP'CI KEÇİÖREN ünvanı ile Tuğba UYAR tarafından 2005 yılında kurulmuş olan firmamız,kuruluşundan bugüne kadar,sürekli bir değişim ve gelişim göstererek tüm müşterilerimize kaliteli,hızlı ve kalıcı hizmet sunmayı temel ilke edinmiş ve müşteri odaklı hizmetİne devam etmektedir.
  • Eşarp ve şal sektöründe,gerek kalite ve gerekse marka yönünden iddialı olan firmamız 2005 yılından VAKKO,AKER,PİERRE CARDİN.CACHAREL,ARMİNE ve 2020 yılında itibaren LA BOUTİQUE gibi ülkemizin en önde gelen markalaryıla iş ortaklığı yapmış ve devamlı yeni iş ortakları arayışı içinde olan ve satış sonrası müşteri mennuniyetini de en temel ve olmazsa olmaz firma politikası kabul etmektedir. 
  • Özellikle 2018 yılında ülkemizde ve dünyada ipek ve şal sektöründe lider marka olan İPEKEVİ ile ciddi bir lokasyonda iş ortaklığı anlaşması yaparak mağazamızı bölgedek,İPEKEVİ markası olarak tek satış noktası yapmıştır.Bu nedenle EŞARP'CI KEÇİÖREN i klasik bir mağaza olmaktan çıkarmış,kalite ve ürün gamı olarak bu sektördeki diğer firmalardan ayrı bir konuma getirmiş ve öncü firmalar arasına katmıştır.
  •  
  • Kurumsal yapılaşma adımlarını tek tek gerçekleştiren firmamız,ürün yelpazesindeki ürün çokluğu ile tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.Çağımızın olmazsa olmazı teknoloji yani E-Ticaret ve sosyal medya alanında ciddi başarılara imza atan firmamız,ülkemizde bizi en tanınmış ve lider firma haline getirmiştir.
  • Bu sayede ülkemizin her şehrine,ilçesine ve ayrıca Amerika,Avrupa ülkelerine hızlı kargo gönderimi yaparak yurtiçinde ve yurtdışında önemli bir pazar elde etmeyi başarmıştır.Üstün bir çalışma gösterek E-Ticarette elde ettiğimiz cirolar mağaza satışlarımızdan elde ettğimiz ciroları geçmiştir.Ülkemiz ekomisine katkıda bununmaktan ve yaptığımız yüksek miktardaki ihracat sayımızdan dolayı GURURLUYUZ,MUTLUYUZ.....
  • Sosyal medya ve E-Ticaret alanında yatırımlarımız devam etmekle birlikte,bu alanda 7/24 sizlere en güzel ve en özel hizmeti vermeye devam etmektedir.